22 Kasım 2016 Salı

Yükselen Burcumuzu Hesaplayalım

Herkese merhaba 

Her gün düzenli olarak burç yorumumu okurum . Arkadaşlarınım burçlarına bakar kendi burcumla arasındaki uyumları okurum ve yorumlara dikkar ederim .


Hangi ayın hangi burca denk geldiğini öğrenmiş olsam da yükselen burcumu hesaplamayı bir türlü öğrenemedim . Öncelikle Yükselen Burç ile ilgili ufak bir bilgi paylaşayım . 

Yükselen burcumuz, kişilik özelliklerimizi ve yeteneklerimizi tanımlar. Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç yani yükselen burcumuz yaşamımızı büyük oranda etkiler.
Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder.

Farklı farklı birçok yerde hesaplama yöntemleri olsada Yükselen burç hesaplamak için en güvenilir adres Elele yi ziyaret edebilirsiniz .

Benim yükselen burcum İkizlermiş gelin hep birlikte yorumu okuyalım.

Yükselen Burcunuz İKİZLER...

İKİZLER
Yükseleni İkizler burcu olanlar için en önemli özellik zekalarını sergilemektir. Son derece pratik ve hareketlidirler. Özellikle güç durumlarda çok zekice ve zamanında çözümler bularak durumu kurtarabilirler. Sezgileri oldukça kuvvetlidir. Bilmedikleri bir konuda bile hemen bir şeyler söylemek ve biraz ilerlemeden sonra da kırk yıllık uzman gibi konuşmak onlar için zor değildir. Bulundukları ortama kolayca uyum sağlayabilirler. Konuşmaları ile dikkat çekerler ve bu şekilde kolayca arkadaş edinebilirler. Havai olmaları bir konu üzerinde uzun süre ilgilenmelerini zorlar. Konuları çabuk kavradıkları gibi çabuk da bıkarlar. Bazen bir konuda karar verirken çok fikir değiştirmekten yorgun düşerler. İlgi alanları ve uğraşları daima birden fazladır. Aynı anda iki olayı yürütebilirler. İki sevgili, iki iş, iki gelir kapısı gibi. Para onlar için harcamak için vardır ve çevresine de para harcamaktan kaçınmazlar. Sabırsız olmaları en önemli özellikleridir. Derinliğine ilgi gerektiren konular onlar için uygun değildir. Çift karakterli olmaları karar vermelerini zorlaştırır. Adeta hiperaktif bir yapıları vardır. Klasik ve rutin davranmak onlara göre değildir. Hiçbir konuda sınırlanmaktan hoşlanmazlar. Fiziksel olarak uzun, ince bir vücutları olur. Gözleri genellikle ela veya açık renklidir

1 yorum:

  1. cok guzel bır site. bende burclara cok ılgılıyımdır astrologlarla yasadım bir dönem :) yükselenim başak site de baktım orada da başak çıktı :) güvenilir bir siteyi bizimle paylaştığın için teşekkür ederim :)

    YanıtlaSil