16 Eylül 2015 Çarşamba

Revox At Kuyruğu Şampuanı Yorumu

Herkese merhaba öncelikle bir önceki postuma yorum yapan herkese çok teşekkür ederim mutlu ettiniz beni :)

Bugün Revox At Kuyruğu Şampuanı deneyimimi sizlerle paylaşacağım.

Benim saçlarım zaten cılız ve cansız yani ne yaptıysam bu sorunu bir türlü aşamadım artık alıştım o duruma . Ama bebek saçları gibi ince ince çok saçım vardı ne uzuyor ne şekil alıyor beni deli ediyo resmen . Revox kullanmaya başladıktan sonra bu ince saçlar uzamaya ve çoğalmaya başladı hiç değilse o kel görünüm ortadan kalktı . Saçlarım daha canlı ve parlak görünmeye başladı . Tabi zet hızıyla uzamasını beklemek olmaz ama gözle görülür bir uzama oldu saçlarımda . Yine beni instagramdan takip edenler görmüştür :)
At kuyruğu şampuanı Amerika'da at bakıcılarının atların kuyruklarını daha parlak, bakımlı göstermek için kullandıkları formülden yola çıkarak keşfedilmiştir. Bu formül atların kuyruklarında ki tüylere bakım yaparak kopmaları, dökülmeleri engellemiştir.
Saç köklerini besleyen ve saça canlılık veren, saç tellerini kalınlaştırarak kopmaları engelleyen at kuyruğu şampuanı içerik olarak tamamen doğaldır. Bu da tercih edilmesinin nedenlerindendir. Türkiye bitki ve doğal ürünler yönünden zengin bir yapıya sahip olduğu için at kuyruğu şampuanı içeriğine saça doğal yönden bakım yapan, saçı besleyen ürünler eklenerek zenginleştirilmiştir.
Türkiye de Revox at kuyruğu şampuanını keşfeden, Türkiye'ye getiren firmadır. Revox şirketi yaptığı araştırmalar sonucunda içerik yönünden ülkemizde at kuyruğu şampuanı üretimini daha doğal yollardan yapılabileceğini görmüşlerdir. Bu yönden diğer ülkelere kıyasla ülkemizde ki at kuyruğu şampuanları daha kalitelidir.
Revox, at kuyruğu şampuanının ülkemizde üretilmeye başlamış ve içeriğine birkaç bitki ekleyerek daha sağlıklı, daha kaliteli hale getirmiştir.
At kuyruğu şampuanını kullanmaya başladığınızda saçınızda ki kalınlaşmayı bu sayede koparak dökülmelerin azaldığını, parlaklığı gözlemleyeceksiniz.

                                                                     https://www.revox.com.tr/

SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLEMEK İÇİN TÜMÜYLE ÜSTÜN TEKNOLOJİ KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR.

REVOX'un formülasyonunda bulunan exractların yararlarını kanıtlayan tüm klinik test raporları internet sitemizde orjinal hali ile mevcut olup, her türlü incelemeye ve detaylı bilgi almaya açıktır.

 • Saç dökülmelerine neden olan pek çok sebep nedeni ile saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan Horse Tail Complex ile engellemesine yardımcı olur.
 • Saç derisi ve saç foliküllerinin yeterli oksijen ile besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur..
 • Anti irritasyon özelliği sayesinde saçlı derideki olası kaşıntı, pullanma ve kuruluğu %100’e kadar engellemesine yardımcı olur.
 • Saçlı deriyi ve saçları temizler, arındırır ve İhtiyacı olan bakımı sağlamasına yardımcı olur.
 • Anti-Flamatuar bileşeni sayesinde yatıştırır.
 • Terapötik nemlendirme sağlamasına yardımcı olur..
 • İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde yeni saç büyümesini başlatmak için gerekli olan spesifik sinyal moleküllerinin gönderilmesine yardımcı olur.
 • İçeriginde bulunan Vitis Vinifera Seed Extract'ın muhtevıyatındaki İsviçre'nin meşhur Pinct Noir üzümünden kazanılmış aktif sayesinde saç kurutma makinasının ve diğer dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçlarınızı korumaya yardımcı olur. Celyamin sayesinde ise yıpranmış saçlardaki saç keratinini onarır. Saçların nemini optimize eder. Saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korumasına yardımcı olur.
ETKİLERİ
 • Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.
 • Saçların yağlanmasını önlemeye yardımcı olur.
 • Saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur.
 • Saçların sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 • Saçların gür ve hacimli olmasına yardımcı olur.
 • Saçları daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.
 • Saçlarınızın kepekten kurtulmasına yardımcı olur.
 • Saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler, azaltır.
 • Her tip saç kullanımına uygundur.
 • İçerdiği bileşenler insan cildine uygun olduğu için alerjiye neden olmaz. Anti-Allergen'dir.
REVOX'U KİMLER FORMÜLE ETTİ
REVOX; At kuyruğu şampuanı İsviçre ve Avusturya'daki laboratuvarlarda Avrupa'da branşlarında tanınmış otoriteler Dr. Volker Kahlhofer ve Dr. Erhard Diwald'in de önerileri ve Talat SAM tarafından formüle edilip geliştirilen patentli bir saç onarım ürünüdür.
Bu ürün formüle edilirken %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış ve bu temel üzerine oturtulmuştur. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.
REVOX; AZELAIC ACID ve ADENOSINE SAYESİNDE SAÇ DÖKÜLMESİNİ DURDURUR.
REVOX; genel olarak androjenler olarak da ifade edilebilen erkeklik hormonlarının kadınlarda kalıtımsal ve genetik nedenlerle programlanmış olan saç köklerinin üzerine, anılan hormonu bir ara metaboliti olan dihidrotestesteronlar (DHT) yoluyla etki göstererek saç köklerini tahrip etmesi aşamasında, 5-alfa-reductas enzimlerini inhibe ederek bu sebeple meydana gelen saç dökülmelerinin durdurulmasında ve saç foliküllerinin uyarılarak güçlenmesinde ve aktive edilmesinde çok önemli rol oynar.
REVOX TRANS EPIDERMAL WATERLOSS (TEWL)'U AZALTIR 
İçermiş olduğu aktif substanslarla saç köklerinin rejenerasyonunu hızlandırır ve saç foliküllerinin ihtiyacı olan besinleri sağlar. Derinin transepidermal su kaybını azaharak (TEWL) canlılığının devamlılığının sürmesine yardımcı olur.
REVOX'UN KANITLANMIŞ SONUÇLARI
İsviçre'de bağımsız ve AB'den yetkili Enstitüde bitmiş ürün ile yapılan etkinlik testlerinde;
 • Sürekli ve düzenli kullanım neticesinde saç dökülmelerini hiçbir yan tesir göstermeden engellediği,
 • Güçsüzleşmiş saç köklerini canlandırıp ihtiyacı olan besinleri sağlayarak saçlara ekstra parlaklık, canlılık ve elastikiyet kazandırdığı,
 • Kepek oluşumunu azalttığı ve yenilemesini engellediği.
Güvenirlilik testlerinde;
 • 5.5 olan pH değeri ile saç derisi ve cilde uyumlu olduğu,
 • Kullanıcılarda herhangi bir alerjik reaksiyon görülmediği,
 • Yapılan dermatolojik testler neticesinde güvenilir olduğu,
 • Herhangi bir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır.
NEDEN REVOX AT KUYRUĞU ŞAMPUANI ?
CUTICULA (üst deri) tabakasını güçIendirir.
Saçınıza uyguladığınız bir çok şampuanda özellikle üretim maliyetini düşürmeye yönelik olarak kullanılan bazı kimyasallar; sağlıklı, saçı derideki büyüme fazının (anagenfaz) dejenarasyon sürecine girmesini çabuklaştırır. Bu kimyasallar tümüyle saç ve saç derisindeki enerjiyi yok ederek saçların dökülmesinde etkin rol oynar.
 • Aktif maddeleri bitkiseldir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.
 • Kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
 • pH değeri 5.5 olup her hangi bir alerji, tahriş ve irritasyona sebep vermez.
 • Eşsiz ve patentli formülasyonunda saç sağlığı, ürün kalitesi düşünülerek bitkisel extractlar kullanılmış olup saçlarınıza ve cildinize zarar verecek hiç bir kimyasal madde kullanılmamıştır.

8 yorum:

 1. Hello from Spain: I really like this product. keep in touch

  YanıtlaSil
 2. merhaba sizi takip ettim ancak bloggerda yeniyim lütfen sizde bana yardımcı olup beni takip edermiisiniz:) http://lavvienrose.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. Blog kesif ekinliginden geliyorum takipteyim bloguma beklerim

  YanıtlaSil
 4. Blog kesif ekinliginden geliyorum takipteyim bloguma beklerim

  YanıtlaSil
 5. Merhaba, bloğunuzu çok beğendim. Böyle bir bloğa sahip olduğunuz için sizi kutluyorum.
  Sizi kendi bloğuma davet etmek istiyorum. Padişah Lokumu Tarifi
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Zaten aklımdaydı bu şampuan. Artık kesin deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 7. http://modaperestt.blogspot.com.tr/2015/12/victorias-secret-fashion-show-2015-ice.html

  YanıtlaSil