8 Şubat 2016 Pazartesi

Yeni Yılda Sihirli Maviyle Etkinliği Sponsorları

Dün yayınladığım postta etkinlikle ilgili kareler paylaşmıştım . Bugün sizlerle etkinlikte bizimle birlikte olan sponsorları paylaşacağım . Yanımızda olan bütün firmalara çok teşekkür ederim . Deneyimlerimde kullandıkça blogda olacak .

Etkinlikte mekanı süsleyen çiçeklerimiz Arthouse'dan 
Dünya tatlısı defterim Senem Boutique 'den


Çekilişle hediye edilen Madame Marmelat ürünlerinden biri bana çıkmıştı . Süt reçeliydi çok severek yedik teşekkür ediyoruz .Bizi hiçbir etkinlikte yalnız bırakmayan Tatlimo Ekibi yine bizlerleydi ,
Ekoz Kozmetik nefis vanilyalı oda kokusuyla bizlerleydi .


Doğan Kitap eğlenceli kitaplarıyla bizlerleydi .
Çok severek kullandığım Revox ürünleri bizlerleydi . Daha önce post yapıp yorumlamıştım Buradan okuyabilirsiniz .Brock ürünleri bizlerleydi ben daha önce denememiştim merakla deneyeceğim .Hc Hair Care bizlerleydi ben daha önce kullanıp çok memnun kalmıştım görüşlerim yakında blogda olacak . Benim saçlarım felaket karışıyor Tria kolay tarama spreyini merakla deneyeceğim.Nobren Açık Parfümleri bizlerleydi . Harika bir kokusu var şansıma çıkan parfümün .


Rengine aşık olduğum Gosh ruj :D Kokusuna bayıldığım sprey ve harika kırmızı oje Vazgeçilmez pamuğum Benri Gratis paketiyle gönlümü fethetti .Farmasi bizi yine yalnız bırakmadı . Merak ettiğim at kestanesi kremi hazırlanan paketteydi . Deneyimlerimi paylaşacağım .

Yaşam Dükkanı bir maske ve serumla bizlerleydi merakla deneyeceğim.Tamamen Doğan ürünler satan AyIşığı Organik bizlerleydi .


Annem Ahşap bıcak kullanmayı çok sever bu hediyeye en çok o sevindi Bambum bizlerleydi.


Bize verdiği hediye çekiyle Dantelistan bizlerleydi .4 yorum:

 1. Burock ürünlerini merak ettim ben de, yorumunu bekliyorum! Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 2. çok güzel bir etkinlik olmuş canım sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Gosh'un rengine ben de bittim :)
  Güle güle kullan hepsini :))

  YanıtlaSil